חוגים למבוגרים

חוג לידאנס בהדרכת לירון שיינפלד

תמיד חיכית להזדמנות לחזור לרקוד? את מוזמנת להצטרף לקבוצת ריקוד מיוחדת לנשים בשיעור אנרגטי וסוחף שישאיר אותך עם חיוך על הפנים !

לפרטים והרשמה ניתן להתקשר למשרדינו 03-6710710 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם !

LifeDance בהדרכת לימור בלום

שיטת ™LifeDance נולדה מתוך קושי אישי אשר תורגם ליצירתיות, עוצמה, תהליך של צמיחה ושמחה. דרך בה כל אישה תוכל להתחבר לנשיות, להפיג מתחים, ליהנות ולשרוף קלוריות בריקוד.

השיעור מורכב מ-3 חלקים, חלק ראשון זהו החלק המובנה המתבסס על עשרה סוגי ריקוד שונים: מודרני, פלמנקו, היפ הופ, אפריקאי, בוליווד ועוד. 

בחלק השני מתחממים פיסית, רגשית ומנטלית, הוא מתבצע בשילוב עם תכנים אימוניים ואימפרוביזציה.

החלק השלישי הוא ריקוד חופשי לגמרי, משתוללות ופורקות כל עול. הגוף, הרגש והמחשבות משתחררים לחלוטין ויש אנרגיות של שמחה וכוח.

 

לקבלת פרטים נוספים, תיאום שיעור נסיון והרשמה צרו קשר עם

לימור 052-3427765

ריקודי בטן בהדרכת טל כהן

מוזמנת לזמן של חיבור לגוף, לנשיות ולהנאה. 
השעורים מתקיימים בימי שני: 
מתחילות 18:30-19:45
מתקדמות 20:00-21:30
השעור מתחיל בחימום מעמיק ואחריו שעה ויותר של ריקודים, העמקה בטכניקה, כוריאוגרפיות, אביזרים ובעיקר המון הנאה.
טל כהן – רקדנית ומורה לריקודי בטן 18 שנים, לקבוצות ופרטי. מופיעה בארועים ועל במות (סוזן דלל, 'מחסן 2' ועוד). מורה לפילאטיס ולהתעמלות שיקומית.

לקבלת פרטים נוספים, תיאום שיעור נסיון והרשמה צרו קשר עם

טל 052-3676329

"הללו" בית ספר למחול בניגון יהודי

'הללו' הוקם על מנת לאפשר לנשים לרקוד ברמה מקצועית גבוהה, להתפתח בתוך עולם המחול כיווני היצירה והוראת המחול. 

כיום מקיים בית הספר שיעורי מחול מגוונים לאורך כל השבוע, קורסי קיץ, הכשרות מקצועיות להדרכת מחול (קלאסי, מודרני, ג'אז, היפ הופ, קונטאקט אימפרוביזציה, קומפוזיציה, כוריאוגרפיה).

ימי הלימוד מחולקים לרמות שונות ועל ידי כך מאפשרים לנשים ללא רקע במחול ללמוד מהצעד הראשון ועד לרמה הגבוהה ביותר.

עולמן של נשים דתיות יוצר מסגרת מחייבת אשר יכולה להתפרש כמגבילה. אולם, קיומו של אורח חיים זה מאפשר יצירה ממקומות נוספים, שטרם באו לידי ביטוי בעולם המחול. אופי הלבוש, הופעה בפני נשים בלבד, שימוש במוסיקה יהודית, מסגרת זו יוצרת גוונים חדשים, דווקא מתוך המחויבות לדת והמפגש בינה לבין עולם המחול.

לקבלת פרטים נוספים, תיאום שיעור נסיון והרשמה צרו קשר עם

שירה 052-8988281

רוקדים את החיים

הפעילות מיועדת למתמודדים עם מחלת פרקינסון, טרשת נפוצה, אנשים עם בעיות שיווי משקל ומתקשים בתנועה.

התוכנית בנויה להשגת מטרות טיפוליות בדרך מהנה, יצירתית, בטיחותית ויעילה. בעזרת הריקוד אנחנו מתרגלים ומשפרים את תבנית ההליכה, זריזות, צעדים לכיוונים שונים, מאתגרים את מערכת שיווי המשקל, מעודדים חופשיות בתנועה וגמישות במפרקים. המוזיקה, גירויים ויזואליים ותחושתיים שהריקוד מספק מאפשרים גירוי התנועה ע"י הפעלת מרכזים מוטוריים וסנסורים במוח אשר לא נפגעו כתוצאה ממחלת הפרקינסון. בזמן הריקוד נחווה עבודה קוגניטיבית רבה הנובעת מהצורך לזכור את צעדי הריקוד, לשמור על הקצב ולעשות מספר משימות בו-זמנית.

התכנית פותחה על ידי ריטה בינדר אלימלך מורה למחול ויוליה גמרמן פיזיותרפיסטית מוסמכת.

לקבלת פרטים נוספים, תיאום שיעור נסיון והרשמה צרו קשר עם

יוליה 050-8127470 / ריטה – 054-4238943

חוג ציור ורישום בהעברת ניר קרת

הקורס אינו מצריך ידע קודם ומתאים לכל אלו שרוצים ללמוד את תחומי הציור והרישום. הקורס יקנה יכולות טכניות ועבודת דו-ממד, היכרות והתנסות עם מושגים בסיסיים, שכלול החשיבה היצירתית ויכולות התבוננות. הקורס ילווה בתרגילי בית והכרת יצירות אמנות. תהליך העבודה והתרגול השוטף הם מתכון לפיתוחה של שפה ויזואלית עשירה ומורכבת, אשר באמצעותה יוכל התלמיד להמשיך, לפתח את יכולותיו ולמצות את הכישורים שירכוש במהלך הקורס. בשילוב טכניקות רישום עם עפרון וגרפית, עבודה עם צבעי מים וצבעי אקריליק. 
נושאי הקורס: רישום קו לכתם (דגש גל מדידת פרופורציות, טונליות, נפחים, אור וצל וכו'), רישום מרחב וחלל – פרספקטיבה, נקודת מבט (מזווית גבוה או נמוכה), רישום דמות, דיוקן, רישום חופשי,  תורת הצבע – גלגל הצבעים, משפחות צבעים, ציור פיגורטיבי בצבע, טבע דומם, נוף, ציור מופשט, התנסות ממגוון מקורות השראה, פרויקטים אישיים ועוד.

לקבלת פרטים נוספים, תיאום שיעור נסיון והרשמה צרו קשר עם

ניר 050-8813402

סדנת הורים למתבגרים, לפרטים נוספים והרשמה ניתן ליצור קשר עם רויטל 052-6978602

הרצאה להורים למתבגרים בעלי הפרעת קשב וקשיים רגשיים, לפרטים נוספים והרשמה ניתן ליצור קשר עם ליאורה 054-5901941/ סמדר 053-2343584